Bóg, Honor i Ojczyzna / God, Honour and Motherland

Andrzej Kowalczyk

DSC_0233

Andrzej Kowalczyk

Urodziłem się i mieszkam w Krakowie. Jestem trenerem biznesu, doradcą. Prowadzę też swój blog o biznesie i rozwoju osobistym.www.naturalnieobiznesie.bolgspot.com
Prywatnie jestem ojcem 13-letniej Zuzi, 10-letniej Mai i mężem Moniki.
Interesuję się ekonomią, sztuką, rozwojem osobistym i uwielbiam podnosić jakość życia swoją i innych ludzi. Pomaga mi w tym codzienna praca nad sobą poprzez edukację osobistą i stawianie sobie nowych celów. Uprawiam jogę, medytację, marsze, jeżdżę na łyżwach i nartach w zimie, a latem pływam i jeżdżę na rowerze. Jestem zakochany w polskim jedzeniu, ale również cenię sobie smaki śródziemnomorskie i orientalne. Urlop spędzam nad morzem. Od kilku lat nauczyłem się wypoczywać bez telefonu, Internetu, informacji , a także wysypiać się minimum 7 godzin na dobę. Ponad 20 lat prowadzenia różnych biznesów i ponad 5 lat pracy trenera zaowocowało moją autorska metodą szkoleniową pod nazwą :
Koło Jakości Biznesu ?, która kompleksowo pomaga podnieść poziom kreatywności organizacji, rozwinąć etykę biznesu, a także nabyć umiejętności podejmowania działania i opanować sztukę wykorzystania czasu. Dzięki tej metodzie pomogłem dziesiątkom firm poprawić jakość ich biznesów i nauczyć pracowników odkrywać swój osobisty potencjał.

http://naturalnieobiznesie.blogspot.com/%C2%A0